- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Vežička punč lisy
- ›
- Vežička punč lisy FINN POWER
- ›
- Vežička punč lisy FINN POWER TP 250 CNC FMM 2500
Vežička punč stlačte FINN POWER TP 250 CNC FMM 2500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 25.5 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 8 mm |
| Dĺžka stola (X) | 100 mm |
| Šírka stola (Y) | 650 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 1020 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 1020 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 60 kg |
| Počet nástrojov na hlave sústruhu | 15 ks |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 54 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 54 m/min |
| Maximálny posuv pri súčasnej prevádzke osi pohonov X a Y | 54 m/min |
| Celkový príkon | 10 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 3 M | |
| CNC riadenie | |














































