- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Vertikálne frézky
- ›
- Vertikálne frézky CASER SAIMP
- ›
- Vertikálne frézky CASER SAIMP MF 2
Vertikálna frézka CASER SAIMP MF 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1500 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2700 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 450 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































