- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Vertikálne frézky
- ›
- Vertikálne frézky CHEVALIER
- ›
- Vertikálne frézky CHEVALIER FM-3VS
Vertikálna frézka CHEVALIER FM-3VS
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1066.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 228.6 mm |
| Výkon pohonu vretena | 2.2 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 60 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 4500 1/min |
| Travel dĺžka pinoly | 127 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 609.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 304.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 406.4 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |


















































