Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Záruka po dobu 3 mesiacov |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 660 mm |
| Šírka pracovného stola | 356 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (ručný posuv) | 406 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (ručný posuv) | 508 mm |
| Výška stroja | 81788 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Ďalšie vysokorýchlostné hlava | |
| Otočný pracovný stôl (1 os) | |
| Otočný pracovný stôl (2 osi) | |
| Automatický posuv v osi X a Y | |
| Automatický posuv v osi Z | |
| Rýchloposuv stola | |
| Centrálny pohon posuvu | |
| Nezávislý pohon posuvu pre každú os | |
| Naklápací otočný stôl | |
| Deliaca hlava | |
| Koník | |
| Podpora Arbor | |
| Vibroisolators | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |











































