Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1220 mm |
| Šírka pracovného stola | 255 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1.5 kW |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 8 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 57 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2275 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 915 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 420 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

















































