Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | CK-20249 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 711.2 mm |
| Šírka pracovného stola | 50.8 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1.1 kW |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 12 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 125 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3000 1/min |
| Vyloženie (vzdialenosť osi vretena od rámu) | 205 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 460 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 190 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































