Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | A18951 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1250 mm |
| Šírka pracovného stola | 320 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 250 kg |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1600 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 240 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 360 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Otočná hlava (1 os) | |
| Rýchloposuv stola | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |













































