- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Vertikálne frézky
- ›
- Vertikálne frézky ZIMMERMANN
- ›
- Vertikálne frézky ZIMMERMANN FZ 5
Vertikálna frézka ZIMMERMANN FZ 5
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 750 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 2.5 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 56 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 4500 1/min |
| Travel dĺžka pinoly | 125 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 810 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 320 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 470 mm |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Dĺžka stroja | 2000 mm |
| Šírka stroja | 2500 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Automatický posuv v osi X a Y | |









































