- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Vertikálne vyvrtávacie stroje
- ›
- Vertikálne vyvrtávacie stroje TOS
- ›
- Vertikálne vyvrtávacie stroje TOS WHN 110 MC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1600 mm |
| Šírka pracovného stola | 1400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 5000 kg |
| Maximálny priemer vŕtania | 112 mm |
| Výkon pohonu vretena | 37 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
















































