- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Vertikálne vyvrtávacie stroje
- ›
- Vertikálne vyvrtávacie stroje TOS
- ›
- Vertikálne vyvrtávacie stroje TOS WHN13 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 2645 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 63500 mm |
| Šírka pracovného stola | 45720 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 127000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 76200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 31750 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |















































