- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá 0907 VICTOR TAIWAN
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá 0907 VICTOR TAIWAN VCENTRE 85
Vertikálne obrábacie centrum CNC 0907 VICTOR TAIWAN VCENTRE 85
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá 0907 VICTOR TAIWAN › |
| Výrobca | 0907 VICTOR TAIWAN › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | India |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 0907 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Minimálny posuv v osi X | 850 mm/s |
| Minimálny posuv v osi Y | 520 mm/s |
| Minimálny posuv v osi Z | 14224 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































