- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá ALZMETALL
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá ALZMETALL BAZ 35 CNC LB
Vertikálne obrábacie centrum CNC ALZMETALL BAZ 35 CNC LB
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 01817 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2640 mm |
| Šírka pracovného stola | 560 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 16.5 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 40 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 610 mm |
| Výška stroja | 3200 mm |
| Dĺžka stroja | 5200 mm |
| Šírka stroja | 3250 mm |
| Hmotnosť stroja | 11 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Siemens 840 C | |
| CNC Indexer (4. os) | |











































