- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BIESSE
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BIESSE ROVER 30 L 2
Vertikálne obrábacie centrum CNC BIESSE ROVER 30 L 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 4400 mm |
| Šírka pracovného stola | 1540 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 12 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4432 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1540 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 200 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































