- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BRIDGEPORT
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BRIDGEPORT Torq Cut TC2G
Vertikálne obrábacie centrum CNC BRIDGEPORT Torq Cut TC2G
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá BRIDGEPORT › |
| Výrobca | BRIDGEPORT › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 850 mm |
| Šírka pracovného stola | 360 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 300 kg |
| Výkon pohonu vretena | 10 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































