- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BRIDGEPORT
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BRIDGEPORT VMC 1000/22
Vertikálne obrábacie centrum CNC BRIDGEPORT VMC 1000/22
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1150 mm |
| Šírka pracovného stola | 490 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 22 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 B | |
| Chladený kvapalinou | |













































