- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BROTHER
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá BROTHER TC 215
Vertikálne obrábacie centrum CNC BROTHER TC 215
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| Rok výroby | 1941 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 220 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Výška stroja | 2200 mm |
| Dĺžka stroja | 1800 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































