- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON DZ 18 W MAGMUM HIGH
Vertikálne obrábacie centrum CNC CHIRON DZ 18 W MAGMUM HIGH
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 850 mm |
| Šírka pracovného stola | 460 mm |
| Výkon pohonu vretena | 18.5 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 12 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 410 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 615 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC OM | |










































