- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON FZ 16
Vertikálne obrábacie centrum CNC CHIRON FZ 16
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 12 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 1 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 4000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 200 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 250 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 250 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 250 mm/s |
| Celkový príkon | 15 kW |
| Hmotnosť stroja | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK SYSTEM 3 | |












































