- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON FZ 18 S
Vertikálne obrábacie centrum CNC CHIRON FZ 18 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 800 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 630 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D SHOP SINUMERIK 840 D | |









































