- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá CHIRON FZ 18W
Vertikálne obrábacie centrum CNC CHIRON FZ 18W
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 1648 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1250 mm |
| Šírka pracovného stola | 850 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 425 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 630 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 425 mm/s |
| Výška stroja | 2900 mm |
| Dĺžka stroja | 3400 mm |
| Šírka stroja | 1800 mm |
| Hmotnosť stroja | 5500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




















































