- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DAEWOO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DAEWOO ACE V 35
Vertikálne obrábacie centrum CNC DAEWOO ACE V 35
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 650.2 mm |
| Šírka pracovného stola | 1092.2 mm |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 16 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 60 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 398.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 459.7 mm |
| Výška stroja | 2362.2 mm |
| Dĺžka stroja | 2590.8 mm |
| Šírka stroja | 2059.9 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MITSUBISHI M 520 M | |
| Technická dokumentácia | |














































