- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DAHLIH
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DAHLIH MCV-720
Vertikálne obrábacie centrum CNC DAHLIH MCV-720
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 950 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 720 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 460 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Pripojenie USB | |










































