- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL DMU 50 V
Vertikálne obrábacie centrum CNC DECKEL DMU 50 V
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 380 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 380 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 500 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 500 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 500 mm/s |
| Celkový príkon | 15 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| DECKEL MILL PLUS | |









































