- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL FP 3 CC
Vertikálne obrábacie centrum CNC DECKEL FP 3 CC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 750 kg |
| Výkon pohonu vretena | 6 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 18 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6300 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Deckel Dialog 11 | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |













































