- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL MAHO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL MAHO DMU 50 M
Vertikálne obrábacie centrum CNC DECKEL MAHO dmu 50 m
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 700 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































