- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL Maho DMU 60T
Vertikálne obrábacie centrum CNC DECKEL Maho DMU 60T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Celkový príkon | 32 kW |
| Výška stroja | 2.2 mm |
| Dĺžka stroja | 3.5 mm |
| Šírka stroja | 2.7 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |





















































