- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL MAHO DMU
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL MAHO DMU DMU 60 MONOBLOCK
Vertikálne obrábacie centrum CNC DECKEL MAHO DMU DMU 60 monoBLOCK
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá DECKEL MAHO DMU › |
| Výrobca | DECKEL MAHO DMU › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 1022-2101 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 600 mm |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 5 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC vertikálne hlava - synchrónne osa | |
| Otočný stôl CNC - synchrónne osa | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |



















































