- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL MAHO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DECKEL MAHO MH 1200 C
Vertikálne obrábacie centrum CNC DECKEL MAHO MH 1200 C
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 820 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 60 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6300 1/min |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| DECKEL CNC 532 | |
| Univerzálna otočná hlava (horizontálne, vertikálne) | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |














































