- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DMG
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DMG DMC 50 V
Vertikálne obrábacie centrum CNC DMG DMC 50 V
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 700 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Výkon pohonu vretena | 16 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 420 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| DECKEL DIALOG 112 | |










































