- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DMG
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DMG DMU 50 Ecoline
Vertikálne obrábacie centrum CNC DMG DMU 50 Ecoline
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 3429 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Maximálny posuv v osi Y | 450 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |





















































