- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DMG MORI
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DMG MORI DMC 635 V
Vertikálne obrábacie centrum CNC DMG MORI DMC 635 V
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 790 mm |
| Šírka pracovného stola | 560 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 600 kg |
| Výkon pohonu vretena | 22 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 20 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 635 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 460 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































