- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DOOSAN
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DOOSAN Mynx 540
Vertikálne obrábacie centrum CNC DOOSAN Mynx 540
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 540 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 800 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 32 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Celkový príkon | 15 kW |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Dĺžka stroja | 2467 mm |
| Šírka stroja | 3350 mm |
| Hmotnosť stroja | 7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































