- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DYNAMYTE
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DYNAMYTE DM 4800
Vertikálne obrábacie centrum CNC DYNAMYTE DM 4800
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1206.5 mm |
| Šírka pracovného stola | 635 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 812.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Výška stroja | 2794 mm |
| Dĺžka stroja | 2997.2 mm |
| Šírka stroja | 2374.9 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MITSUBISHI CNC CONTROL | |














































