- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá EIKON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá EIKON VMC 1000
Vertikálne obrábacie centrum CNC EIKON VMC 1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 166 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Celkový príkon | 45 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































