- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá EMCO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá EMCO CONCEPT MILL 155
Vertikálne obrábacie centrum CNC EMCO CONCEPT MILL 155
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon pohonu vretena | 4 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 10 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 150 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426/430 | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |









































