- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá EUMACH
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá EUMACH VMC 1100
Vertikálne obrábacie centrum CNC EUMACH VMC 1100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj rozobrať |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1270 mm |
| Šírka pracovného stola | 640 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 610 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc Series 18i-MB | |

















































