- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá Fanuc
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá Fanuc ROBODRILL ALPHA T 10 B
Vertikálne obrábacie centrum CNC Fanuc ROBODRILL ALPHA T 10 B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 647.7 mm |
| Šírka pracovného stola | 381 mm |
| Výkon pohonu vretena | 5.6 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 10 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 381 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 299.7 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 16 MB | |










































