- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá FEMTEC
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá FEMTEC FV-30 L
Vertikálne obrábacie centrum CNC FEMTEC FV-30 L
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 990.6 mm |
| Šírka pracovného stola | 520.7 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 997.9 kg |
| Výkon pohonu vretena | 11.2 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 18 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 848.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC O-M | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |










































