- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS UMC-750SS
Vertikálne obrábacie centrum CNC HAAS UMC-750SS
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 300 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 40 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 15000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 752 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Hmotnosť stroja | 8.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HAAS NGC | |
| Pripojenie USB | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Sklopná pracovný stôl | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Centrálne mazanie | |
| Technická dokumentácia | |

















































