- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS VF-2
Vertikálne obrábacie centrum CNC HAAS VF-2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5589 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 914 mm |
| Šírka pracovného stola | 356 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1360 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 7500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 406 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 211.7 mm/s |
| Výška stroja | 2718 mm |
| Dĺžka stroja | 2789 mm |
| Šírka stroja | 2357 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Otočný stôl CNC - synchrónne osa | |

















































