- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS VF-2D
Vertikálne obrábacie centrum CNC HAAS VF-2D
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon pohonu vretena | 14.9 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 406.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 423.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 423.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 423.3 mm/s |
| Výška stroja | 2413 mm |
| Dĺžka stroja | 2235.2 mm |
| Šírka stroja | 2133.6 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Chladený kvapalinou | |









































