- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HAAS VF 4
Vertikálne obrábacie centrum CNC HAAS VF 4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1321 mm |
| Šírka pracovného stola | 457 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 7500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1270 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 635 mm |
| Celkový príkon | 11 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































