- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HERMLE
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HERMLE U 630 T
Vertikálne obrábacie centrum CNC HERMLE U 630 T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7550 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 528 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 7000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroja | 2150 mm |
| Dĺžka stroja | 2400 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































