- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HUELLER HILLE
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HUELLER HILLE CFV 1300
Vertikálne obrábacie centrum CNC HUELLER HILLE CFV 1300
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 130319 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1000 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 540 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain Heidenhain iTNC 530 | |
| CE prehlásenie | |












































