- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HURCO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HURCO VMX 30
Vertikálne obrábacie centrum CNC HURCO VMX 30
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 760 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 610 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| ULTIMAX 4 | |
| Chladený kvapalinou | |









































