- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HURCO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá HURCO VMX 42
Vertikálne obrábacie centrum CNC HURCO VMX 42
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1300 mm |
| Šírka pracovného stola | 630 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1060 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1060 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 610 mm |
| Výška stroja | 2750 mm |
| Dĺžka stroja | 4900 mm |
| Šírka stroja | 3800 mm |
| Hmotnosť stroja | 6500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































