- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá KETTERER
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá KETTERER KM 120
Vertikálne obrábacie centrum CNC KETTERER KM 120
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 600 mm |
| Šírka pracovného stola | 450 mm |
| Výkon pohonu vretena | 9.5 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 14 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 420 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 360 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Celkový príkon | 7 kW |
| Výška stroja | 2700 mm |
| Dĺžka stroja | 3800 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810 D | |
| Chladený kvapalinou | |














































