- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá LK MACHINERY
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá LK MACHINERY MT800-P
Vertikálne obrábacie centrum CNC LK MACHINERY MT800-P
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 850 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 350 kg |
| Počet nástrojov v zásobníku | 32 ks |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 550 mm |
| Výška stroja | 3500 mm |
| Dĺžka stroja | 2300 mm |
| Šírka stroja | 2500 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

















































