- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAHO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAHO DMC 63 V
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAHO DMC 63 V
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS 810 D | |













































