- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAHO
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAHO MH 700 S
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAHO MH 700 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 300 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6300 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 166.7 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 166.7 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 166.7 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| DECKEL CNC 532 | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Univerzálna otočná hlava (horizontálne, vertikálne) | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |












































